Mikołaj do wynajęcia - co oferujemy

Wydarzenia do których można wynająć Mikołaja


Nasi Mikołajowie do wynajęcia to prawdziwi profesjonaliści. Zrealizują dla Państwa niezapomnianą imprezę.

Organizujemy od podstaw imprezy dla dzieci i dla dorosłych, urozmaicamy spotkania firmowe i zabawy dla dzieci, dostarczamy prezenty wskazanym osobom, promujemy produkty i usługi w miejscach publicznych. Przygotowujemy własne scenariusze imprez lub działamy w oparciu o scenariusz dostarczony przez Klienta.

Organizujemy imprezy z profesjonalnym nagłośnieniem. Zapewniamy dekoracje i wszelkie rekwizyty, jakie uznają Państwo za przydatne w czasie imprezy. Dysponujemy między innymi tronem dla Mikołaja i prawdziwymi saniami! Na imprezę możemy zaprosić naszego fotografa.

Współpracują z nami profesjonalni Mikołajowie a także Śnieżynki, Renifery i Aniołki. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę z udziałem nawet 25 Mikołajów w identycznych strojach.

Nasi Mikołajowie mówią po polsku, angielsku, francusku, rosyjsku, ukraińsku, fińsku i niemiecku (jeśli interesują Państwa inne języki - postaramy się zapewnić odpowiednią obsadę).

Nasi Mikołajowie mają też doświadczenie w występach przed kamerą i w radio.

Oto przykładowe imprezy realizowane przez naszych Mikołajów (jeśli są Państwo zainteresowani imprezą innego rodzaju, również możemy ją zorganizować):

1. Impreza z Mikołajem dla dzieci pracowników firmy
Zapewniamy obecność Mikołajów i Śnieżynek - animatorów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci, przygotowujemy nagłośnienie, dostarczamy wszelkie niezbędne rekwizyty i materiały, pomagamy w zakupie upominków, przygotowujemy program imprezy, możemy zorganizować występ cyrkowców.

2. Występ Mikołaja w czasie imprezy świątecznej dla pracowników firmy
Zapewniamy obecność Mikołaja - konferansjera, Śnieżynek, dostarczamy niezbędne rekwizyty, pomagamy w zakupie upominków.

3. Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu / szkole / dla członków wspólnoty mieszkaniowej
Zapewniamy Mikołaja w towarzystwie Śnieżynki, możemy także zaprosić Aniołka bądź Renifera, animatorów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci, dostarczamy wszelkie niezbędne rekwizyty i materiały, pomagamy w zakupie upominków, proponujemy także gitarę i inne instrumenty muzyczne (wspólne kolędowanie).

4. Rozdawanie ulotek / promocja produktów i usług w miejscach publicznych
Zapewniamy nawet 25 Mikołajów w identycznych strojach w towarzystwie Śnieżynek.

5. Prowadzenie imprez ogólnodostępnych
Nasi Mikołajowie poprowadzą imprezy w centrach handlowych, parkach rozrywki, instytucjach samorządowych, a także na dworze z udziałem zainteresowanych klientów, przechodniów, etc., zapewniamy odpowiednią liczbę identycznie ubranych Mikołajów z doświadczeniem w prowadzeniu imprez, w towarzystwie Śnieżynek, a także nagłośnienie oraz wszelkie potrzebne rekwizyty i materiały.

6. Impreza charytatywna
Organizujemy imprezy w szpitalach dziecięcych / domach dziecka na zamówienie firm chcących wspomóc te instytucje.

7. Dostarczenie prezentu pod wskazany adres
Zapewniamy zmotoryzowanego Mikołaja bądź Śnieżynkę , którzy chętnie dostarczą prezent-niespodziankę wskazanej osobie (np. Państwa klientowi).

8. Rozwożenie prezentów wg listy adresów w całej Polsce
Nasi Mikołajowie rozwożą prezenty na terenie całej Polski - rozdają prezenty dzieciom w Domach Dziecka, szpitalach, etc., zapewniamy potrzebną liczbę Mikołajów w identycznych strojach, dysponujących samochodami mogącymi pomieścić całe worki prezentów, rozwieziemy prezenty nawet pod kilkadziesiąt adresów w 1 dzień.

9. Udział w programie telewizyjnym
Zapewniamy Mikołaja z doświadczeniem w występach przed kamerą (na życzenie klienta także Śnieżynkę) wyposażonego w strój Mikołaja doskonałej jakości (zapraszamy do działu foto) gotowego zwierzyć się z tajników swojego rzemiosła.

10. Udział w progamie radiowym
Zapewniamy Mikołaja władającego piękną polszczyzną z doświadczeniem w występach radiowych.

11. Wizyta Mikołaja jako nagroda
Proponujemy także wizytę Mikołaja w domu prywatnym sponsorowaną przez firmę - jako nagrodę dla pracowników, wygraną w konkursie dla klientów, etc. Zapewniamy Mikołaja lub Mikołaja ze Śnieżynką.

12. Mikołaj, z którym można sobie robić zdjęcia
Jeżeli organizują Państwo własną imprezę i chcieliby Państwo, aby jej uczestnicy mogli sobie zrobić zdjęcia z Mikołajem, zaprosimy go do Państwa i przygotujemy ciekawe dekoracje.

13. Prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnych strojów Mikołaja.

14. Dysponujemy saniami dla Mikołaja.
Sanie mają wymiary długość 204 cm, szerokość 142 cm, wysokość 117 cm. Możemy je wykorzystać na organizowanej przez nas imprezie lub wypożyczyć.


Tak wyglądają nasze stroje:
strój Mikołaja

Tak wyglądają sanie, którymi dysponujemy:

sanie Mikołajastrona główna


© 2015 www.mikolaje.pl - Mikołaj do wynajęcia w Warszawie