Spotkania i imprezy mikołajkowe

Wydarzenia, do których można wynająć Mikołaja


Nasi Mikołajowie do wynajęcia to prawdziwi profesjonaliści. Zrealizują dla Państwa niezapomnianą imprezę mikołajkową.

Spotkanie z Mikołajem jest dla dziecka niezapomnianym przeżyciem. Warto zatem postawić na profesjonalizm i wybrać sprawdzonego partnera, jakim bez wątpienia jest nasza firma.

Organizujemy od podstaw imprezy mikołajkowe dla dzieci i dla dorosłych, urozmaicamy spotkania firmowe i zabawy dla dzieci, dostarczamy prezenty wskazanym osobom, promujemy produkty i usługi w miejscach publicznych. Przygotowujemy własne scenariusze imprez lub działamy w oparciu o scenariusz dostarczony przez Klienta.

Organizujemy imprezy z profesjonalnym nagłośnieniem. Zapewniamy dekoracje i wszelkie rekwizyty, jakie uznają Państwo za przydatne w czasie imprezy. Dysponujemy między innymi tronem dla Mikołaja i prawdziwymi saniami! Na imprezę możemy zaprosić naszego fotografa.

Współpracują z nami profesjonalni Mikołajowie a także Śnieżynki, Renifery i Aniołki. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę z udziałem nawet 25 Mikołajów w identycznych strojach.

Nasi Mikołajowie mówią po polsku, angielsku, francusku, rosyjsku, ukraińsku, fińsku i niemiecku (jeśli interesują Państwa inne języki - postaramy się zapewnić odpowiednią obsadę).

Nasi Mikołajowie mają też doświadczenie w występach przed kamerą i w radio.

Oto przykładowe imprezy mikołajkowe oraz pozostałe usługi realizowane przez naszych Mikołajów (jeśli są Państwo zainteresowani imprezą innego rodzaju, również możemy ją zorganizować):

Impreza z Mikołajem dla dzieci pracowników firmy

Zapewniamy obecność Mikołajów i Śnieżynek - animatorów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci, przygotowujemy nagłośnienie, dostarczamy wszelkie niezbędne rekwizyty i materiały, pomagamy w zakupie upominków, przygotowujemy program imprezy, możemy zorganizować występ cyrkowców.

Występ Mikołaja w czasie imprezy świątecznej dla pracowników firmy

Zapewniamy obecność Mikołaja - konferansjera, Śnieżynek, dostarczamy niezbędne rekwizyty, pomagamy w zakupie upominków.

Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu / szkole / dla członków wspólnoty mieszkaniowej

Zapewniamy Mikołaja w towarzystwie Śnieżynki, możemy także zaprosić Aniołka bądź Renifera, animatorów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci, dostarczamy wszelkie niezbędne rekwizyty i materiały, pomagamy w zakupie upominków, proponujemy także gitarę i inne instrumenty muzyczne (wspólne kolędowanie).

Wigilia dla dzieci

Zachęcamy do wynajęcia Mikołaja na spotkania w tradycyjnej świątecznej oprawie. Na życzenie jesteśmy w stanie zapewnić Mikołaja w stroju biskupim, tj. stroju prawdziwego Świętego Mikołaja.

Rozdawanie ulotek / promocja produktów i usług w miejscach publicznych

Zapewniamy nawet 30 Mikołajów w identycznych strojach w towarzystwie Śnieżynek.

Prowadzenie imprez ogólnodostępnych

Nasi Mikołajowie poprowadzą imprezy w centrach handlowych, parkach rozrywki, instytucjach samorządowych, a także na dworze z udziałem zainteresowanych klientów, przechodniów, etc., zapewniamy odpowiednią liczbę identycznie ubranych Mikołajów z doświadczeniem w prowadzeniu imprez, w towarzystwie Śnieżynek, a także nagłośnienie oraz wszelkie potrzebne rekwizyty i materiały.

Impreza charytatywna

Organizujemy imprezy w szpitalach dziecięcych / domach dziecka na zamówienie firm chcących wspomóc te instytucje.

Dostarczenie prezentu pod wskazany adres

Zapewniamy zmotoryzowanego Mikołaja bądź Śnieżynkę , którzy chętnie dostarczą prezent-niespodziankę wskazanej osobie (np. Państwa klientowi).

Rozwożenie prezentów wg listy adresów w całej Polsce<

Nasi Mikołajowie rozwożą prezenty na terenie całej Polski - rozdają prezenty dzieciom w Domach Dziecka, szpitalach, etc., zapewniamy potrzebną liczbę Mikołajów w identycznych strojach, dysponujących samochodami mogącymi pomieścić całe worki prezentów, rozwieziemy prezenty nawet pod kilkadziesiąt adresów w 1 dzień.

Udział w programie telewizyjnym

Zapewniamy Mikołaja z doświadczeniem w występach przed kamerą (na życzenie klienta także Śnieżynkę) wyposażonego w strój Mikołaja doskonałej jakości (zapraszamy do działu foto) gotowego zwierzyć się z tajników swojego rzemiosła.

Udział w programie radiowym

Zapewniamy Mikołaja władającego piękną polszczyzną z doświadczeniem w występach radiowych.

Wizyta Mikołaja jako nagroda

Proponujemy także wizytę Mikołaja w domu prywatnym sponsorowaną przez firmę - jako nagrodę dla pracowników, wygraną w konkursie dla klientów, etc. Zapewniamy Mikołaja lub Mikołaja ze Śnieżynką.

Mikołaj, z którym można sobie robić zdjęcia

Jeżeli organizują Państwo własną imprezę i chcieliby Państwo, aby jej uczestnicy mogli sobie zrobić zdjęcia z Mikołajem, zaprosimy go do Państwa i przygotujemy ciekawe dekoracje.

Prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnych strojów Mikołaja.


Dysponujemy saniami dla Mikołaja.

Sanie mają wymiary długość 204 cm, szerokość 142 cm, wysokość 117 cm. Możemy je wykorzystać na organizowanej przez nas imprezie lub wypożyczyć.


Tak wyglądają nasze stroje:
strój Mikołaja

Tak wyglądają sanie, którymi dysponujemy:

sanie Mikołajastrona główna


© 2015 www.mikolaje.pl - Mikołaj do wynajęcia w Warszawie