Mikołaj do wynajęcia, Najlepsze mikołajki dla dzieci

Mikołaj z pastorałem

Firma mikołaje.pl działa od 2002 roku. [ MEDIA O NAS ]

Co roku realizujemy około 350 wizyt indywidualnych i firmowych. Co roku zbieramy bardzo pozytywne opinie o naszych usługach. [ POCZYTAJ OPINIĘ KLIENTÓW ]

Pracowaliśmy już m.in. dla [ GDZIE JUŻ BYLIŚMY ]

Nasi Mikołajowie to zespół ponad 30 pracowników, większość z nich pracuje z nami od kilku lat. Rekrutację prowadzimy zwracając szczególną uwagę na komunikatywność, umiejętność rozmowy z dziećmi i dorosłymi , zdolności aktorskie. Nie bez znaczenia jest też wiek Mikołaja - kierując się opiniami naszych klientów zatrudniamy przede wszystkim osoby w średnim wieku :. Staramy się również, aby były to osoby niepalące i dobrze znające miasto. Mikołajowie przechodzą co roku cykl szkoleń, podczas których mogą m.in. zapoznać się praktycznymi doświadczeniami i wskazówkami udzielanymi przez naszych najlepszych Mikołajów. Dużo uwagi poświęcamy też wyglądowi Mikołaja - jakość stroju i jego naturalność mają dla nas priorytetowe znaczenie.

Wigilia to dla większości rodzin bardzo ważny i wyjątkowy czas - wiemy o tym, dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by wizyta Mikołaja spotęgowała magiczny nastrój wigilijnego wieczoru. W Wigilię pracują wyłącznie Mikołajowie sprawdzeni na wcześniejszych wizytach i pozytywnie ocenieni przez klientów. Na wizyty wigilijne nigdy nie wysyłamy debiutantów. Nasi Mikołajowie mają doświadczenie w występach w radiu, telewizji, prowadzą eventy dla pracowników firm, obsługują duże imprezy w centrach handlowych i innych miejscach publicznych. Mikołaj w przedszkolu, Mikołaj w szkole - nasi Mikołajowie prowadzili mikołajki w przedszkolu i szkole.

Mikołaj do wynajęcia chętnie pomoże też Państwu zorganizować mikołajki w domu.
Doświadczenie ze zrealizowanych niemal 3000 wizyt mówi samo za siebie.
Nasi Mikołajowie czekają na Państwa zaproszenie!

© 2015 www.mikolaje.pl - Mikołaj do wynajęcia w Warszawie