Mikołaj do wynajęcia - klienci napisali o nas

2005

Jestem bardzo zadowolona, Mikołaj super punktualny, profesjonalnie przygotowany, rewelacyjny strój i zachowywał się odpowiednio.

2006

Wszystko ok - posiadał wszystkie cechy jakie powinien; umiał poprowadzić imprezę dobrze i szybko reagując na rozwój akcji, wciągnąć dzieci w atmosferę i umiejętnościami muzycznymi ubarwić całość - generalnie bardzo ok.

Mikołaj był naprawdę świetny, bardzo dobrze przygotowany, punktualny, niezwykle kontaktowy i bardzo podobał się dzieciom.

Profesjonalny wygląd oraz profesjonalne i pełne ciepła podejście do najmłodszego uczestnika kolacji; furrorę zrobił dzwonek i zaparowane, duże okulary; wspaniale się przygotował.

2007

Bardzo, bardzo dziękujemy przydzielonemu nam Mikołajowi - był super, z refleksem, bardzo kulturalny i w ogóle naj. Dziecko stwierdziło, że był prawdziwy! Do zobaczenia za rok :-)

Mikołaj, który nas odwiedził był cudowny (ślicznie ubrany, grzeczny, sympatyczny, profesjonalny) - wyrazy uznania dla pracownika, którym był Mikołaj. Myślę, że w tym roku w grudniu będziemy mieli okazje do szerszej współpracy (imprezy firmowe).

Z wizyty Mikołaja jesteśmy baaardzo zadowoleni. Osoba, jaka odgrywała u nas rolę |więtego Mikołaja była doskonale przygotowana i jeśli chodzi o fizjomomię trafnie dobrana. Tak trzymać. Dziecko będzie miało na pewno wspomnienia na całe życie, a i my dorośli też odczuwaliśmy podniosły nastrój tej czarodziejskiej chwili.

Chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękować za tak miłą i pełną wrażeń wizytę. Dzieci były zachwycone, a Mikołaj bardzo się starał, aby spotkanie przebiegało w jak najlepszej atmosferze. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z przyjemnością podzielę się opinią na temat wizyty "naszego" Mikołaja. Mikołaj był wspaniały, w zasadzie to był prawdziwy, miał prawdziwie mikołajowy głos. Strój świetny:) Pamiętał o informacjach, które przekazałam na temat dziecka, prowadził ciekawie rozmowę, motywując nie tylko dziecko, ale nawet nas, starszych, do wykonania różnych zadań, aby odebrać prezent. Poswięcił nam sporo czasu. Bawiliśmy się doskonale i uczynił nasz wieczór naprawdę wyjątkowym. Bardzo fajne było również to, że Mikołaj zadzwonił do mnie wcześniej, zostawił do siebie telefon komórkowy, aby w razie czego dzwonić, dzięki czemu nie denerwowałam się, czy wszystko dobrze pójdzie. Pozdrawiam serdecznie naszego Mikołaja i Dziękuję za 100% satysfakcji z usługi.

Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty Mikołaja w naszym domu. Co prawda nasze dzieci są jeszcze bardzo małe (3,5 roku i 2 lata), więc Mikołaj miał dość ograniczone możliwości, ale i tak spisał się na medal.

Mikołaj był świetny. Dzieci były przekonane, że to ten prawdziwy.

Z wizyty Mikołaja jesteśmy bardzo zadowoleni. Miał u nas oprócz wręczenia prezentu wypełnić pewną misję. Plan się powiódł w 100%. Od wizyty Mikołaja nasza córeczka ani razu nie wspomniała o smoczku. Mikołaj był należycie przygotowany, miły i spokojny. Życzylibyśmy sobie w przyszłym roku wizyty tego samego Mikołaja.

Mikołaj w tym roku był SUPER!!!!!!!!!!!!!. Wiedział, jak rozmawiać z dziećmi, O CZYM z nimi rozmawiać. Znał oczywiście imiona dzieci i był zorientowany w wieku i sytuacji. Ten Mikołaj to strzał w dziesiątkę.

Jeśli chodzi o wrażenia z wizyty Mikołaja w wigilię, to mogę powiedzieć, że wszyscy byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Osoba Mikołaja była wspaniała ze wględu na wizualizację oraz osobowość. Lepszego Mikołaja nie można sobie wyobrazić. Była to osoba, która robiła to z sercem, w pełni zaangażowana w to, co robi. Miał mnóstwo pomysłów i było widać, że jest przygotowany do swojej roli. Strona organizacyjna była również dopracowana. Jednym słowem mogę ocenić wizyte Mikołaja jako wspaniałą.

Trzeci mikolaj trzeci rok z rzedu i trzeci raz OK. Dziekuje. W tym roku - jeśli tylko będę w Wwie - proszę tez "trzymac" dla mnie mikolaja na wigilie koło 17:30.

2008

Dziekuję bardzo za świetnego Mikołaja ze sztuczna brodą, własnym czerwonym workiem i grubym brzuchem. Przebranie świetne i wizyta cudna. Mikołaj był o umówionej porze, był bardzo dobrze przygotowany do wizyty, pamiętał o moich mailowych prośbach co do każdego dziecka. Był świetny, porozmawiał z każdym, wziął na kolana, prosił o obietnice - wszystko było idealnie :):):):) Bardzo nam się podobało.

Pragnę serdecznie podziękować Waszemu Mikołajowi, który odwiedził nasze dzieci. Był miły, bardzo rozmowny i wspaniale zajął się chłopcami. Jego wizyta nie tylko zrobiła ogromne wrażenie na dzieciach, ale także wywołała falę podziwu u dorosłych domowników! Dziękujemy bardzo za rzetelnie wykonaną pracą i życzymy Udanego Nowego Roku.

Bardzo dziekuję za wizytę Mikołaja. Wszystkim bardzo sie podobało, a zwłaszcza dzieciom, które były bardzo odważne, a nawet można powiedzieć - natarczywe:). Na szczęście Mikołaj sprawnie sobie z nimi poradził, było wesoło i czarodziejsko.

Jeśli chodzi o ocenę pracy Mikołaja jak również współpracy z Państwem, wystawiam najwyższą notę:). Niniejszym dziękuję za tak udaną współpracę i mam nadzieję, że będę miała przyjemność pracować z Państwem również w przyszłym roku.

Tak, mogę wyrazić moje podziękowanie za zaangażowanie i wizytę u moich szkrabów. Tych mniejszych i tych większych. Mam nadzieję, że był to czas miły jak również pobudzający do refleksji. Ktoś kiedyś powiedział: "Nie pytaj co ktoś zrobił dla innych, ale powiedz co Ty zrobiłeś." Co rok podejmuję się zadania, aby ktoś wiedział, że jest ktoś, kto o nim myśli i pamięta. I co rok jest to dla mnie wyzwanie. Ale moi Drodzy, bez Was byłoby to niemożliwe. Zawsze jesteście i wspieracie moje pomysły duchowo i materialnie. Z całego serca bardzo wam dziękuję. A czy może być lepsze podziękowanie niż te szczęśliwe i radosne buzie? Nie zastąpimy im mamy i taty, ale choć przez chwilę niech czują, że są najważniejsze na świecie. Co rok im życzę, aby miały tylu kochających przyjaciół. I Wam kochani też tego życzę. Oprócz podziękowania, chcę wyrazić opinię co do "mikołajowej" usługi. Profesjonalizm, wyczucie, takt i punktualność. To są pierwsze słowa opinii, które przychodzą mi do głowy, a które bardzo sobie cenię. Oprócz w/w atutów, jestem zachwycona strojem mikołajowym i wielką kulturą osobisą "naszego Mikołaja". Z ogromną przyjemnością będę polecać Państwa Firmę. Życzę wielu sukcesów.

Nasz Mikołaj był fantastyczny. Bardzo kulturalny i wspaniale przygotowany do swojej roli. Nasze dziecko do dziś wszystkim o nim opowiada. Pozdrawiamy serdecznie cały zespół, a szczególnie naszego wspaniałego MIKOŁAJA.

Na początku chciałabym bardzo serdecznie podziękować "naszemu" Mikołajowi, który sprawdził się wspaniale. Był wesoły, dowcipny, grzeczny i mimo tego, że miał mieć mniej czasu, nie spieszył się i został tak długo, jak powinien. Pamiętał o wszystkich ważnych rzeczach, o których uprzedzałam i w bardzo trafny sposób przekazał je moim najbliższym. Zachwyceni byli wszyscy - od 2-letniego Frania do 90-letniego Tadzika. Wielki całus i pozdrowienia od naszej RODZINKI!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty Mikołaja, było bardzo miło, bardzo sympatyczny Pan, który potrafi rozmawiać z dziećmi i mimo, że miał dużo prezentów do rozdania, a mało czasu, to świetnie dał sobie radę. A jeśli chodzi o strój to świetnie się maskował, bo nawet dorośli mieli kłopot z rozpoznaniem czy to prawdziwy Mikołaj, czy nie.

Chciałem podziękować za przemiłą i profesjonalną wizytę. Mikołaj sprawdził się w 200%, nawet wykazał się niezłą siłą fizyczną, bo udźwignięcie worka, który był tak wielki, że o mało nie zakleszczył się w drzwiach, wymagało sporo wysiłku. Cała wizyta była przeprowadzona perfekcyjnie i, co najważniejsze, dzieci były zachwycone i jeszcze długo z wypiekami na twarzy wspominały wizytę Mikołaja i teraz już dopytują się, kiedy znów Mikołaj przyjedzie.

Bardzo chciałam podziękowac za tegoroczną wizytę Mikołaja. Mikołaj był pierwsza klasa, dzieci były zachwycone, strój zachowanie i cała oprawa bardzo się wszystkim zgromadzonym na wigilii podobała. Myśle, że nie była to ostatnia wizyta Mikołaja w naszym domu.

Chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za możliwość skorzystania z usług Mikołaja i jego wizytę. Dzieciaki nie dość, że były przeszczęśliwe, to mocno zaskoczone i nawet onieśmielone wizytą |więtego Mikołaja. Pragnę Państwa poinformować, iż wizyta przebiegła wzorowo. Mikołaj naprawdę starał się, pomimo upału wynikającego z ubioru, z każdym z dzieci trochę porozmawiać i rozdał osobiście każdemu z dzieci prazent dla niego przeznaczony (a nie było ich mało), tak więc miał co robić. Proszę serdecznie pozdrowić od nas Mikołaja i podziękować mu raz jeszcze. W przyszłym roku chętnie skorzystamy jeszcze raz z Państwa usług i z wielką przyjemnością polecę Państwa firmę innym osobom.


strona główna


© 2015 www.mikolaje.pl - Mikołaj do wynajęcia w Warszawie