Mikołajki dla dzieci w przedszkolu lub szkole

W Warszawie i okolicachSzukasz Mikołaja na mikołajki w przedszkolu? Chcesz, aby Mikołaj w szkole był niezapomniany? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Każdego roku organizujemy wiele takich imprez i mamy w tym duże doświadczenie. Nasz Mikołaj w przedszkolu będzie właśnie taki, jakiego potrzebujesz: nie za młody, nie za chudy, doświadczony w pracy z dziećmi, pracujący z entuzjazmem. Mikołajki dla dzieci, które zorganizujesz, ozdobi profesjonalnym strojem. Będzie miał tak duży worek, że każdy urwis, który będzie chciał, będzie mógł do niego wejść i tak gęstą brodę, że żadne dziecko nie zwątpi w jego prawdziwość. Nie znosimy tandety i już!

Mamy bardzo ładny tron dla Mikołaja, który przygotowany został specjalnie na takie okazje jak wizyta mikołaja w przedszkolu. Jest składany, więc bardzo łatwo niepostrzeżenie wnieść go do przedszkola, dzięki czemu Mikołajki dla dzieci pozostaną dla nich niespodzianką.

Jeśli organizujesz mikołajki w szkole, to też możemy Ci pomóc. A jeśli organizujesz mikołajki w przedszkolu językowym i potrzebujesz Mikołaja mówiącego w języku obcym, to też damy radę. Mikołajki dla dzieci anglo- lub niemieckojęzycznych to dla nas żaden problem. A w razie potrzeby Mikołaj na Mikołajki może zabrać ze sobą Śnieżynkę (Mikołajkę).

Obsługujemy przedszkola i szkoły w Warszawie i okolicach (ale większe imprezy robimy w całym kraju). Zapraszamy do jak najwcześniejszego zamawiania wizyty - w mikołajki mamy zawsze bardzo dużo pracy.

Aha, jeszcze jedno: jako raczej nieduża firma jesteśmy zwolnieni z VATu, więc u nas zapłacisz mniej! Ale inne podatki płacimy ;-)

Wizyta Mikołaja w szkole

Mikołajki dla dzieci organizowane przez mikolaje.pl

[ zobacz galerię zdjęć ]


strona główna
© 2015 www.mikolaje.pl - Mikołaj do wynajęcia w Warszawie